Risti koguduses ei maksa üllatuda sellest, et aeg-ajalt kihab kogudusemaja ja kirik lastest ja noortest nagu mesilastaru.

Lapsi ootame kogudusemajja LASTEKLUBISSE kuu 2. ja 4. pühapäeval kl 13. Oodatud on 4-12-aastased, klubitöö toimub kahes rühmas. Uuri täpsemalt Ülle käest (tel 503 2930).

Teismelistele vanuses 10-15 toimuvad kord-kaks kuus kogudusemajas NOORTEKAD. Jälgi avalehe kalendrit ja uudised ning uuri täpsemalt Lea käest (tel 556 06547) või risti[ät]eelk.ee.

Advendiajal toimub traditsiooniline piparkoogiöö. 8-10 kg tainast ja pakkide kaupa glasuuri, maja rahvast täis kuni hommikuni – ja viimaks jõuavad sajad kaunistatud piparkoogid jõuluõhtul kingitusena kirikulisteni.

Igal suvel võetakse osa ka üle-eestilistest kirikunoortepäevadest, mis toimuvad reeglina teises Eesti otsas, talvel sõidetakse kirikunoortepäevadele Põltsamaale.

Üheskoos on tehtud ka päris kõvasti tööd, sest on restaureeritud enam kui 100 Risti kalmistu risti. Noored käivad vabatahtlikena abiks Teeliste Kiriku projektis.

Noortetöö infot jagatakse omavahel FB vahendusel ja e-posti teel. Kes soovib liituda Risti noorte infokanalitega, saatku julgesti sellekohane meil aadressile risti[ät]eelk.ee.